Ralph Lauren 2011 Modası

Luxury hazır giyim ve aksesuar sektörünün köklü markası Ralph Lauren, 2010-11 sonbahar/kış sezonunun trendi olan örgü şıklığını ve sıcaklığını kız çocukları için tasarlıyor. Kazak ve hırka modellerinde zaman zaman sade zaman zamansa desenli örgü tasarımlarına yer veren Ralph Lauren, trendi genç kızların gönlünde taht kurmaya niyetli gözüküyor.

Ralph Lauren kız çocuğu kazak modelleriRalph Lauren kız çocuğu kazak modelleriRalph Lauren kız çocuğu kazak modelleriRalph Lauren kız çocuğu kazak modelleri
Kazakların kolay kullanım artılarının yanında aynı zamanda aksesuarca zenginleştirilebiliyor olmaları da çok önemli bir avantajdır. Hele ki bunu giyen gençlerse aksesuar da daha fazla yakışmaktadır. Kazaklar için uygun tekstil aksesuarları piyasa da pek çok yerden bulabilirsiniz. Eğer biraz vaktiniz varsa ve benim gibi meraklı iseniz bu işin kaynağına Eminönü’ne mutlaka uğramalısınız.
Haberle ilgili diğer görseller için haberin orjinal sitesi modamoda.net’e bakabilirsiniz. Haberin tam adresi aşağıda belirtilmiştir.
Advertisements
This entry was posted in 2011 Modası and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s