DKaprol Açıldı

Türkiye’de takı ve aksesuarın ilk haute couture mağazaDKaprol Nişantaşı 6 Mayıs Perşembe günü Kaprol Ailesi’nin, Moda Tasarımcıları Derneği’ne üye ünlü moda tasarımcılarının ve emiyet hayatının tanıdık simalarının katıldığı bir davetle kapılarını açtı.

Kişiye özel aksesuar tasarımının adresi olacak DKaprol, Türkiye’de ilk defa değerli taşları gümüş ile buluşturarak farklı ve şık olmanın anahtarını vaadediyor. Koleksiyonda tek tek seçilerek özel kesim yapılan yakut, safir, pırlanta gibi değerli taşların yanı sıra, yarı değerli taşlar ametist, citrine, pink ve quartz’ı da görmek mümkün.

Hong Kong’un en önde gelen firmalarından Hang Fung Jewellery için danışmanlık yapan aksesuar ve takı tasarımcısı Deniz Kaprol‘un tasarımları, Dkaprol mağazasının haricinde Hong Kong’un ünlü alışveriş merkezleri Tsim Sha Tsui Center ve Ifc Mall’da da tutkunlarıyla buluşuyor.

Daha önce birçok firmaya tasarım ve trend danışmanlığı veren, firmalara özel koleksiyonlar hazırlayan Deniz Kaprol, mağazasında kişiye özel tasarım hizmeti de sunarken, aynı zamanda kurumsal şirketlere danışmanlık da veriyor.

Açılış için özel hazırlanan koleksiyonun adı Three Theasures (Üç Hazine). Bu felsefeden ilham alan Deniz Kaprol üç parmağa aynı anda takılan yakut, zümrüt; safir ve ametist gibi değerli taşların kullanıldığı yüzükler ve bu felsefenin devamlılığını temsil eden aksesuarlar tasarladı.

 

Bu haberin kaynağı modaturkiye.com ‘dur. Kendilerine teşekkür ederiz.

Kaynak: http://www.modaturkiye.com/tr/haberler/1540/haute-couture-taki-magazasi-dkaprol-nisantasinda.html

Advertisements
This entry was posted in Mağazalar and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s